Bloga kategorijas

Dzemdību somas sagatavošana

Dzemdību somas sagatavošana

Dzemdību somas sagatavošana noteikti mulsina ne vienu vien topošo māmiņu, un īpaši sarežģīti tas var šķist- gaidot pirmdzimto mazulīti.

... Lai gan jāsaka, ka arī daži gadi starp dzemdībām spēj agrākās aktuālās tendences pārvērt pilnīgi nesvarīgās... Informācija plūst un mainās, spēj tikai ķert un izprast.

Visas trīs manis pašas dzemdību pieredzes ir bijušas krasi atšķirīgas, taču apaļais un vienojošais tajās ir bijis- vēlme justies komfortabli. Justies dzemdību iestādē- kā mājās. 

Tieši šīs manas izjūtas ir kalpojušas kā atskaites punkts DZEMDĪBU SOMAS KOMPLEKTU izveidei. Vēlējos, lai arī jums būtu šī iespēja- pasūti komplektu- saņem jau sagatavotu somu, un to atliek vien novietot sasniedzamā vietā vai automašīnā. Nekāda stresa- ja dzemdības sākas pēkšņi, nekādas šiverēšanas pa vannasistabas plauktiem, un nekādu aizmirstu matugumiju. 

Mēs esam tik dažādas un tāpat arī mūsu gaumes un izjūtas, tādēļ, ja dzemdību somu vēlies sagatavot pati- esam izveidojuši plašu piedāvājumu ar precēm mūsu interneta veikalā- no kurām noteikti varēsi rast sev piemērotas.

Lai nedaudz atvieglotu prātu mulsinošo nodarbi, esam sagatavojuši uzskatāmu DZEMDĪBU SOMAS SARAKSTU, kas gatavojoties lielajam notikumam, var kalpot kā atskaites punkts.


Protams, protams, praktiski nekas nav obligāts. Ja nu vienīgi autosēdeklītis- ja no dzemdību iestādes plānots mājās doties ar automašīnu, un visa veida personīgie dokumenti, bez tiem nu nekādi.

Tagi: dzemdību soma, dzemdību somas saturs, dzemdību somas saraksts

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Komentāri

Rakstīt komentāru